Başkan Yiğitoğlu'ndan Sultangazililere Davet !.

Ak Parti Sultangazi ilçe başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İstanbul'un Fethinin 569. Yıl dönümünde, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilecek olan fidan dikim töreni nedeniyle Sultangazililere davette bulundu.

Başkan Yiğitoğlu'ndan Sultangazililere Davet !.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’ne, İstanbul’un fetih tarihini temsilen 145 bin 300 ağaç dikileceğini, şehrin merkezinde 5 milyon 61 bin metrekarelik yeşil bir koridora dönüşeceğini belirterek, tüm vatandaşları bu coşkuya ortak olmaya davet etti. İlçe Başkanı Yiğitoğlu, “Fethi kuşanmış şanlı ecdadımızın yadigârı İstanbul’umuza, benzersiz bir eser kazandırıyoruz. 29 Mayıs’ta, büyük fethin 569. yıl dönümünde, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle Atatürk Havalimanı’na yapacağımız, dünyanın sayılı, Türkiye’nin en büyük Millet Bahçesi’nin ilk fidanlarını toprakla buluşturuyoruz.” dedi.

İlçe Başkanı Yiğitoğlu, 29 Mayıs Pazar günü İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümünde Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilecek olan fidan dikim törenine tüm Sultangazilileri davet etti.
 “Tüm Sultangazili vatandaşlarımızı, Fetih Kutlamalarına ve Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi Fidan Dikim Törenimize davet ediyorum”
29 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da, yüz binlerin fetih ruhuyla Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde buluşacağını vurgulayan, tüm vatandaşları Fetih Kutlamalarına ve Fidan Dikim Töreni’ne davet eden Yiğitoğlu, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, hayatımıza anlam katan minik yavrularımız, annelerimiz, babalarımız; cennet vatanımızdan bir parça olan bu mekân sizin! 29 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da, yüz binler fetih ruhuyla Atatürk Havalimanı’nda, yüz binler Millet Bahçesi’nde buluşacak. Bu coşkuyu, bu heyecanı, el ele, gönül gönüle, bir sevgi ve kardeşlik şöleni içinde hep birlikte yaşayalım. Hep beraber tarihe unutulmayacak bir not düşelim. Ben tüm vatandaşlarımızı, gençlerimizi, çocuklarımızı; muhteşem bir atmosferde, şölen havasında gerçekleştirilecek olan Fetih Kutlamalarına ve Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi Fidan Dikim Törenimize davet ediyorum. 29 Mayıs Pazar günü araçlarımız muhtarlıklar önünde olacaktır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2022, 12:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafer balkar
Cafer balkar - 2 yıl Önce

Reisi cumhurumuzun daveti baş üstüne
MALKOÇOĞLU mah teşkilatı olarak ve mahallemizin güzel insanlarıyla orada olacağız ve tarihe ve tarihin en buyuk millet bahçesinin ilk fidan dikimine vedahi İstanbulun fethinin yeniden şahlanışıni coşkuyla kutlamak için orada olacağız inşAllah

SIRADAKİ HABER