Sultangazi'de Unutulmaz Ramazan Akşamları

Sultangazi Belediyesi’nin, ilçede 11 Ayın Sultanı’nı dolu dolu geçirmek amacıyla hazırladığı ramazan etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor.

Sultangazi'de Unutulmaz Ramazan Akşamları

Her akşam bir konuğun sahne aldığı etkinlikler kapsamında Ömer Karaoğlu, Sedat Uçan ve Abdurrahman Önül en sevilen ezgileri ve ilahileri ile ilçe sakinleriyle bir araya geldi. 
İlçe sakinleri için dopdolu bir etkinlik takvimi hazırlayan Sultangazi Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ekranların sevilen yüzlerini ağırlaya devam ediyor. Ömer Karaoğlu, Sedat Uçan ve Abdurrahman Önül, İftar sonrası ilçe sakinleriyle bir araya gelerek kulakların pasını sildi. 
Ömer Karaoğlu Kulakların Pasını Sildi
Sevilen sanatçı Ömer Karaoğlu, Ramazan’ın ruhunu yansıtan, manevi duyguları coşturan ezgilerini Sultangazililer için söyledi. Ömer Karaoğlu, sevilen ezgileriyle seyircilere duygu dolu anlar yaşattı. 
Sedat Uçan En Güzel İlahilerini Söyledi
Ramazan Etkinlikleri kapsamında Sultangazi Belediyesi’nin konuğu olan Sedat Uçan da en güzel ilahilerini Sultangazililer için söyledi.
Abdurrahman Önül Sultangazililerle
Sevilen ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül, Ramazan Etkinlik Çadırı’nda sahne alarak gönüllere hitap eden parçalarını seslendirdi. En sevilen ilahilerini söyleyen Abdurrahman Önül, izleyicilerden büyük ilgi gördü.

“Komşularımızı bekliyoruz”

Ramazan etkinliklerinde kapsamında ilçe sakinleri ile buluşan sanatçılara teşekkür eden Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Önce Ömer Karaoğlu ardından Sedat Uçan,  Abdurrahman Önül gibi sevilen sanatçılarımız bizlere unutulmaz Ramazan akşamları yaşattı. Her akşam birbirinden sevilen sanatçılarımızı Ramazan Etkinlik Çadırımızda ağırlıyoruz. Bütün bu etkinliklerimizi sizler için, Sultanşehir’in güzel insanları için hazırlıyoruz. Tüm komşularımızı Ramazan boyunca yeni etkinliklerde buluşmak üzere etkinlik çadırımıza davet ediyorum. dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER