Gazeteci Bülent Çavuş, Süleyman Soylu'ya seslendi ;  Vicdanın varsa artık sesimi duy

Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş,  Paylaşımında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi oğlunun katilinin yakalanması için bir kez daha yardım istedi.

Gazeteci Bülent Çavuş, Süleyman Soylu'ya seslendi ;  Vicdanın varsa artık sesimi duy

Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş’un Gazi Mahallesi’nde maganda kurşunuyla vurulduktan sonra felç kalan oğlu, 2 yıl süren tedavinin ardından 2017’de yaşamını yitirdi. "Maganda terörüne oğlumu kurban verdim. diyen Çavuş,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi 7 Yıldır Neyi Bekliyorsunuz yeter artık '' sorumluların bulunmasını talep ediyorum dedi. 
Ahmet Emre Çavuş, İstanbul'un Sultangazi ilçesindeki Gazi Mahallesi’nde 2 Ağustos 2015 akşamı, arkadaşlarıyla yolda yürüdüğü sırada nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla boynundan yaralandı.Omuriliğinin zedelenerek, vücudunun yüzde 99’unun felç kalmasına neden olan olay gerçekleştiğinde, henüz 17 yaşındaydı...Tabancadan çıkan kurşunla vurulmasının ardından ilk 7 ayı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yoğun bakım ünitesinde olmak üzere 2 yıl tedavi gören Çavuş, 13 Ağustos 2017’de de vefat etti.

Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş , şu ifadeleri kullandı: " Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bizim sesimizi duymadı ve duymuyor artık yeter tam 7 yıldır İlahî adalete sığındım. Sorumlunun bulunması , yargılanmasını, cezasını çekmesini istiyorum.Ahmet Emre Çavuş için 7 yıldır Adalet Arıyoruz Hükümet yetkilileri  sesimizi duymuyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kör, sağır ve dilsiz olmuş Oğlum Ahmet Emre Çavuş vurlduğunda  Yıl 2015 Şimdi bir hafta sonra 2023 Yılına gireceğiz  biz hep bir eksiğiz ama onların umrunda değil .Belki oğlumuzu geri getirmeyecek ama yapanın yanına da kar kalmasını istemiyorum ." ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgay kara
Turgay kara - 1 yıl Önce

Adalet yerini bulsun artık emre kardesimiz mezarında rahat uyusun.

SIRADAKİ HABER