Sultangazi'de “Her Eve Saadet” Seçmen ziyaretleri gerçekleştirildi

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunmak amacıyla“Her Eve Saadet” seçmen ziyaretlerine İstanbul’un 39 ilçesinde başladı.

Sultangazi'de “Her Eve Saadet” Seçmen ziyaretleri gerçekleştirildi

İstanbul STK ve Hakla İlişkiler Başkanlığı saha çalışmaları kapsamında geçtiğimiz hafta sonunda eski Habibler Mahallesi'nde kurulan stantla başlayan çalışmada ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları, mahalle sakinlerini tek tek evlerinde ziyaret etti.
Ziyaretlerde İstanbul İl Başkanlığı'nın “Türkiye ile Ata Tohumu Paylaşıyoruz” kampanyasının bir parçası olarak seçmene maydanoz tohumu hediye edildi. “Evde maydanoz nasıl yetiştirilir?” bilgisiyle paylaşılan tohumarla birlikte “2023 yılında adaletin, refahın ve bereketin hüküm sürdüğü bir Türkiye’ye ulaşmak için hayatınıza maydanoz olan bu düzeni hep birlikte değiştirelim. Maydanozlar yemeğe, oylar Saadet’e” ifadelerine yer verildi. 

Saadet partisi genel başkanı Temel Karamllaoğu ve İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı'nın da selamları iletildi. Vatandaşların sorun, öneri ve talepleri ilgili birimlere iletilmek üzere kayıt altına alındı. Üye olmak isteyen vatandaşların üyelik işlemleri gerekleştirildi.
Ev ziyaretleri çalışmasında vatandaşların yoğun ilgi ve nezaketlerinden memnuniyetlerini dile getiren Saadet Partisi Sultangazi ilçe başkanı Hüseyin Aydoğan "Herkesin kapısını çalacağız. Herkese tek tek ulaşacağız. Bugün eski Habibler mahallemizdeydik yarın başka bir mahallede olacağız ama herkesin gönlüne dokunacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2023, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER