Acılı Baba Bülent Çavuş’tan Soylu’ya sitem Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrı

Gazeteci Bülent Çavuş, ‘2023 Yıl bizimi için çok önemli bir yıl çünkü 2015 yılından beri bu ülkede ADALET ARIYORUM OĞLUM için

Acılı Baba Bülent Çavuş’tan Soylu’ya sitem Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrı

Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bizim sesimizi duymadı ve duymuyor artık yeter biz aile olarak İlahî adalete sığındık .Ahmet Emre Çavuş için 2015 yılından beri Adalet Arıyoruz Hükümet yetkilileri sesimizi duymuyor’ ifadeleriyle tepkisini dile getirdi. Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı ve Şişli Gazeteciler Dernek Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş, Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

2023 Yılı bizim için çok önemli bir yıl çünkü 2015 yılından beri bu ülkede ADALET ARIYORUM OĞLUM için. Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bizim sesimizi duymadı ve duymuyor artık yeter biz aile olarak İlahî adalete sığındık .Ahmet Emre Çavuş için 2015 yılından beri Adalet Arıyoruz Hükümet yetkilileri sesimizi duymuyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kör, sağır ve dilsiz olmuş kendi görevi dışında tüm işlerle uğraşır olmuş Oğlum Ahmet Emre Çavuş vurulduğunda Yıl 2015 Şimdi 2023 Yılına girdik biz hep bir eksiğiz ama onların umrunda değil.

BU ÜLKEDE EN KOLAY ŞEY ÖLMEK VE KİM VURDUYA GİTMEK

Yeter artık Devlet Vatandaşını Sesinin Duymak Zorunda İstanbul Valisi Ali Yerlikaya,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ARTIK BU SESE KULLAK VERİN. Belki oğlumuzu geri getirmeyecek ama yapanın yanına da kâr kalmasını istemiyorum.

AHMET EMRE ÇAVUŞ KİMDİR?

Ahmet Emre Çavuş Aslen Sivaslı 26 Mayıs 1998 İstanbul Sultangazi 75. Yıl Mahallesinde dünyaya geldi. İlk orta eğitimini yaşadığı mahallede tamamladı. Lise eğitimini GOP Sağlık Meslek Lisesinde başladı.

11. Sınıf öğrencisiyken 2 Ağustos 2015 tarihinde gece yaşadığı mahallede arkadaşları ile yolda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla omuriliği zedelenerek felç olan Ahmet Emre Çavuş İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 7 ay yoğun bakımda tedavi gördü.Bu zor tedaviyi başarıyla geçen genç daha sonra Şişli’de Özel Ornöram Fizik Tedavi Merkezinde 1 Yıl 5 Ay fizik tedavi gördü.

Ara ara değişik hastanelerde kısa süreli tedaviler gören Ahmet Emre 21 Haziran 2017 günü ameliyat için tekrardan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 2 büyük ameliyat geçirdi.

Ameliyatlar başarılı geçti.Uzun süre Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisi devam etti 13 Ağustos 2017 gece aniden fenalaşan Ahmet Emre sabah 06:20'de vefat etti. Ahmet Emre’yi Vuran zanlı 2015 yılından beri yakalanmadı. Babası Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş ve Annesi Zeynep Çavuş Oğullarının vefatından sonra hukuk mücadelesi veriyorlar. Ahmet Emre 2 yıl 11 gün yaşamak için büyük mücadele verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER