Gazeteci Bülent Çavuş'tan  oğlu için duygusal paylaşım

Maganda kurşunu ile hayatını kaybeden lise öğrencisinin Ahmet Emre Çavuş'un 25 Yaş Günüde Babası Bülent Çavuş sosyal medya hesaplarından duygularını dile getirdi.

Gazeteci Bülent Çavuş'tan  oğlu için duygusal paylaşım

Ahmet Emre Çavuş, İstanbul'un Sultangazi ilçesindeki Gazi Mahallesi'nde 2 Ağustos 2015 akşamı, arkadaşlarıyla yolda yürüdüğü sırada nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla boynundan yaralandı. Omuriliğinin zedelendiği ve vücudunun yüzde 99'unun felç kalmasına neden olan olay gerçekleştiğinde 17 yaşındaydı. Vurulmasının ardından  2 Yıl 11 Gün Cerrahpaşa Tıp Fakültesi olmak üzere tedavi gördü. Ahmet Emre Çavuş 19 Yaşında 13 Ağustos 2017'de vefat etti.

Ahmet Emre Çavuş'un 25 Yaş Günüde Babası Bülent Çavuş Sosyal Medya Hesabında yürek burkan paylaşım yaptı .
Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı ve Şişli Gazeteciler Dernek Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş, Twitter hesabından  şu ifadeleri kullandı: '' 


Senin özleminde seni yaşamak,
Kucak dolusu sana sarılmak,
Hep seni aramak.
Ve bir yaşını daha 
Özleminde, hasretinde, sensizliğin acısında kutlamak…
Yaşamını çalan bu kötülüğe inat
Çoğaltıyorum seni her çocuğun
Yüzündeki gülümsemede.
İyi ki doğdun,
İyi ki benim oğlum oldun 
Biz üfleyip sana gönderdik, 
Sen söndür cennetinde mumları.
25. Doğum günün kutlu olsun oğlum 
#AHMETEMREÇAVUŞ
''ifadesini kullandı


AHMET EMRE ÇAVUŞ KİMDİR?
Ahmet Emre Çavuş Aslen Sivaslı 26 Mayıs 1998 İstanbul Sultangazi 75. Yıl Mahallesinde dünyaya geldi. İlk orta eğitimini yaşadığı mahallede tamamladı. Lise eğitimini GOP Sağlık Meslek Lisesinde başladı.
11. Sınıf öğrencisiyken 2 Ağustos 2015 tarihinde gece yaşadığı mahallede arkadaşları ile yolda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla omuriliği zedelenerek felç olan Ahmet Emre Çavuş İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 7 ay yoğun bakımda tedavi gördü.Bu zor tedaviyi başarıyla geçen genç daha sonra Şişli'de Özel Ornöram Fizik Tedavi Merkezinde 1 Yıl 5 Ay fizik tedavi gördü.
Ara ara değişik hastanelerde kısa süreli tedaviler gören Ahmet Emre 21 Haziran 2017 günü ameliyat için tekrardan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 2 büyük ameliyat geçirdi.
Ameliyatlar başarılı geçti.Uzun süre Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisi devam etti 13 Ağustos 2017 gece aniden fenalaşan Ahmet Emre sabah 06:20 vefat etti. Ahmet Emre’yi Vuran Zanlı 2015 yılından beri Yakalanmadı Babası Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş ve Annesi Zeynep Çavuş Oğullarını Vefatından Sonra Hukuk mücadelesi veriyorlar.Ahmet Emre 2 yıl 11 gün yaşamak için büyük mücadele verdi.Ben oğlumun katili kimse ilâhi adaletten önce bu adalette de cezasını çekmesini istiyorum. Oğlumuz için adalet istiyoruz. Bir an önce adaletin tecelli etmesini istiyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER