ALTAN; 14 MAYIS'TA SULTANGAZİ KAZANACAK! 

Gelecek Partisi Sultangazi ilçe başkanı Ramazan Altan, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerde vatandaşların sağ duyulu davranması gerektiğini ifade etti.

ALTAN; 14 MAYIS'TA SULTANGAZİ KAZANACAK! 

Çok kıymetli kardeşim, 14 Mayıs'ta milletçe bizleri Meclis'te temsil edecek milletvekillerimizi ve ülkemizi yönetecek olan Cumhurbaşkanımızı seçmek için sandık başına gideceğiz. Herkesin özgür iradesiyle oy kullacanacağı seçimlerde, artık partilerin propaganda dönemi neredeyse sona erdi. Bir siyasi partinin İlçe Başkanı olarak, başta Sultangazili hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızı sağduyuya; aile, komşuluk ve dostluk ilişkilerinde siyasi konuları bir kenara bırakmaya davet ediyorum. Seçimler gelip geçicidir. Birbirimizi kırmayalım.14 Mayıs bir seçimdir, 15 Mayıs'ta biter, bütün siyasiler bir araya gelir ve ülke sorunlarını çözmek için çay kahve içerler.

Birbirlerini kıran eş dost aile ve akrabalar kalplerde tamir edilemez yaralar açarlar. Hepimize düşen; milletimizin iradesine, benimsediği siyasi partiye ve adaya saygı göstermek ve sandıktan çıkacak sonuca razı olmaktır. Bu vesileyle dostluklarımızı ve demokrasimizi pekiştirmek amacıyla gelin, 14 Mayıs gecesi bir demokrasi bayramı olsun ve bu bayramı hep birlikte kutlayalım. Siyasette rekabet kadar en az dostluğumuz ve kardeşliğimiz de güçlü olsun. 

14 MAYIS DEMOKRASİ BAYRAMI KUTLU olsun! 

Ramazan ALTAN 
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Baskanı

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2023, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER