Özel Seyit Ateş Spor Lisesi Beşiktaş’a Sponsor Oldu

Amatör spora destek olmak ve yeni sporcular yetiştirmeyi hedefleyen Özel Seyit Ateş Spor Lisesi Beşiktaş’a sponsor oldu.

Koordinatör Burak Tahir Ateş, Türk sporunun marka değerlerinden birisi olan Beşiktaş’a sponsor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, amatör spora desteklerinin devam edeceğini belirtti. Özel Seyit Ateş Spor Lisesi ile Beşiktaş arasında imzalanan sponsorluk anlaşması Vodafone Park Stadı’nda gerçekleşti. Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin katıldığı anlaşma lansmanında Özel Seyit Ateş Spor Lisesi’ni Koordinatör Burak Tahir Ateş temsil etti. 120 yıllık tarihiyle Türk sporunun lokomotifleri arasında yer alan Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması imzalamaktan dolayı oldukça heyecanlı olduklarını ifade eden Koordinatör Burak Tahir Ateş, "Özel Seyit Ateş Spor Lisesi olarak Türk sporuna destek ve katkı sunmaya devam ediyoruz. Beşiktaş gibi  ülkemizin en büyük kulüplerinden biriyle sponsorluk anlaşması imzaladık. Bu anlaşma ile birlikte Türk sporuna yeni oyuncuların kazandırılmasına yardımcı olacağız.” ifadelerini kullandı.
Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi ise amatör spora desteklerinden dolayı Özel Seyit Ateş Spor Lisesi’ne teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2022, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER