Sultangazi'de otobüste gerginlik kamerada

İstanbul Sultangazi'de İETT otobüsünde birisi özel güvenlik iki kadın ile erkek yolcu arasında tartışma yaşandı. Duruma sinirlenen diğer yolcular ise küfürler savuran kadınlara tepki gösterdi

Sultangazi'de otobüste gerginlik kamerada

Olay, dün saat 11.30 sıralarında 36T Cebeci - Taksim hattında yaşandı. İddiaya göre, Gazi Mahallesi’nden otobüse binen biri özel güvenlik kıyafetli 2 kadın ile başka bir erkek yolcu arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Kadınlardan biri tartıştıkları adama bağırarak hakaret etmeye başladı.

'SEN KİMSİN' DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİ

Ardından diğer kadın da ayağa kalkarak “sen kimsin” diyerek bağırarak adamın üzerine yürüdü. Bunun üzerine erkek yolcu, "Bayansın üstüme yürüme" diyerek tepki gösterdi. Bu defa daha da sinirlenen kadın yolcu küfürler savurdu. Otobüste yolculuk eden diğer vatandaşlar küfürlere tahammül edemeyerek, "Çoluk çocuk var burada, terbiyesizlik yapma, at şunları dışarıya” diyerek tepki gösterdi.

Otobüste bulunan bir kadın yolcu, küfür ederek adamın üstüne yürüyen kadına “Ben kadın olarak senden utandım” dedi. Yaşanan kavga anı ise başka bir yolcu tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2023, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER