Genç Başkan Baran Çelik Geçmişleri İçin Mevlit Okuttu

Sultangazi'nin genç girişimcilerinden BRN ÇELİK İnşaat ve Gayrimenkul sahibi Baran Çelik babası, ağabeyi ve tüm geçmişleri için mevlit okuttu

Geçmiş dönemde Çakıldere köyü dernek başkanlığı görevini de yürüten genç başkan Çelik önceki yıl 8. sini düzenlediği mevlit programını köyüne kazandırdığı dernek merkezinde yapmıştı. Ancak katılımın yoğun olması ve misafirlerinin sığmaması nedeni ile 9. kez düzenlediği programda bu yıl misafirlerini Lalezar kuran kursunda ağırladı.

Mevlit programına Çelik ailesinin sevenleri, köylü ve akrabalarının yanı sıra, Ak Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Emre Usta Osmanoğlu ve ekibi, Ak Parti Sultangazi ilçe yönetimi, Ak Parti Sultangazi belediye meclis Üyesi Kemal Eyyüpoğlu 2. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Ömer Gönültaş ve ekibi, Çakıldere köyü dernek başkanı Nihat Yıldırım, Otomotiv sektörü, inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri ile iş insanları katılım sağlarken program Okunan Kur'an-ı Kerim ve edilen duaların ardından yemek ikramı ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2023, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER