Başkan Kemal Avseren Gazeteciler Gününü Kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi ilçe başkanı Kemal Avseren, 10 Ocak Gazeteciler günü münasebeti ile Sultangazi'de görev yapan basın mensupları ile kahvaltı sofrasında bir araya geldi.

İlçe başkanlığı binasında düzenlenen kahvaltı programını basın sorumlu vede aynı zamanda ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüten Güven Kandemir organize ederken günün konusu ise yaklaşan yerel seçimler oldu.

Kahvaltının ardından gazeteciler ile sohbet ederek soruları cevaplayan Avseren, yaklaşan "31 Mart yerel seçimleri ile ilgili bizim hedefimiz ilçede birkaç meclis üyesi daha arttırmak değil, ilçe belediyesini almaktır" ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Avseren, bütün plan programımızı bu hedef doğrultusunda yapıyoruz.
AKP, MHP ve BBP hariç diğer partilerin tamamı ile ilçe bazında görüşmeler yapıyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz.
Cumhuriyet Halk Partisi için bir taşı diğer taşın üzerine koyan herkes bizim için çok kıymetlidir ve onunla yol yürürüz.
Partinin ilçe kademelerinde doğru aday için toplantılar yaptık, Mithat Çelik, Haluk Bozkurt ve İsmail Ekmekçi isimleri öne çıktı. 
Bu isimlerle yaptığımız görüşmelerde Av. Mithat Çelik arkadaşımız üzerinde hemfikir olduk.
Diğer aday adayı arkadaşların başvurularından sonra tekrar bir yönetim, gençlik ve kadın kollarının da olduğu kademelerle ile bir araya geldik, arkadaşlarımız Mithat Çelik arkadaşımızı aday olarak görmek istediklerini söylediler. Bizde konuyu partimizin üst organlarına bu şekilde ilettik.
31 Mart seçimlerinde adayımız kim olursa olsun, aynı azim ve kararlılıkla çalışıp, İstanbul büyükşehir belediyesini tekrar ve bir ilk yapıp Sultangazi belediyesini alacağız" ifadelerini kullandı. Avseren ayrıca seçim sürecinde ilçemizde faaliyet gösteren basın mensupları ile daha sıklıkla bir araya geleceklerini ve irtibat halinde olacaklarını ifade etti. Program kahvaltı ve sohbetin ardından çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2024, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER