Belediye Başkan Adayı Altan, Duygusal Davranmayalım Sultangazi Belediyesini İttifak Yaparak Kazanalım 

Gelecek Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ramazan Altan, Genel Merkez Kongresi'nin ardından düzenlenen aday tanıtım programında Genel Başkan Prof.Dr  Ahmet Davutoğlu tarafından Sultangazi Belediye Başkanlığı'na adaylığının açıklandığını belirtti.

Belediye Başkan Adayı Altan, Duygusal Davranmayalım Sultangazi Belediyesini İttifak Yaparak Kazanalım 

Altan yaktığı açıklamada; Kendisine güvenerek adaylığını açıklayan başta İstanbul İl Başkanı Mehmet Kuğu ve Genel Başkan Ahmet  Davutoğlu'na ve teşkilatın her kademesinde dava arkadaşlarına teşekkür ederek şükranlarını sunduğunu ifade etti.

ALDIĞIM SORUMLULUĞUN  FARKINDAYIM.

Yaklaşık 30 yıldır Sultangazi'ye her alanda hizmetlerde bulunduğunu kaydeden Altan, ancak verilen bu görevin kendisi için çok kutsal olduğunu ve büyük bir  sorumlululuk  yüklediğini belirti.
Başından beri toplumsal barışın egemen olması herkesimle bir araya gelerek farklı etkinlikler gerçekleştirdiklerini kaydeden Altan, bunu belediye seçimlerine de yansıtmaya gayret edeceğini ifade etti.

TOPLUMSAL BARIŞ İÇİN İTTİFAK YAPMALIYIZ!.

Şahsının aday gösterilmesi ile birlikte ilçede en azından 6 lı masa da bulunan partilerle hızlı bir şekilde görüşerek bir değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunmayı istediklerini söyleyen Altan, İlçeyi ben merkezli değil, biz merkezli yönetmeyi arzuladığını söyledi. Olası bir ittifak için üzerine düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazır olduğunu kaydeden Altan, Sultangazi halkının yararına olacak her türlü oluşumu destekleyeceğini ifade etti.

HALK MUHALEFETTEN İTTİFAK ADAYI BEKLİYOR 

Saha da halkın Ak Parti Sultangazi Belediyesi'nin yöneticilerinden kurtulmak için muhalefet partilerinin bir araya gelmesini ve güçlü bir blok oluşturmasını beklediğini kaydeden Altan, hiç bir parti veya adaya karşı önyargılı olmadıklarını, sadece süreç fazla daralmadan tüm adayları ve partileri sorumluluk almaya davet ettiklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER