Başkan Abdurrahman Dursun, Sultangazi'de, “SEDA” ile eğitimde tarih yazmaya devam ediyor

Deneyimli kadrosuyla LGS ve YKS’ye hazırlanan gençleri yalnız bırakmayan Sultangazi Belediyesi Eğitime Destek Akademisi (SEDA), 6. şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Eğitimiyle fark yaratan SEDA, artık Sezai Karakoç Gençlik, Spor ve Engelliler Merkezi’ndeki şubesiyle daha çok öğrenciye ulaşıyor. 

Başkan Abdurrahman Dursun, Sultangazi'de, “SEDA” ile eğitimde tarih yazmaya devam ediyor

Lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere ücretsiz eğitim veren Sultangazi Belediyesi Eğitime Destek Akademisi (SEDA), gün geçtikçe daha da büyüyor. Eğitimi ve elde ettiği başarılarıyla dikkatleri üzerine çeken SEDA, hizmete yeni açtığı 6. şubesiyle eğitime desteğini sürdürüyor.  

Sezai Karakoç Gençlik, Spor ve Engelliler Merkezi’ndeki yeni şubesiyle öğrencilere hizmet veren SEDA, daha çok öğrenciye ulaşarak hayallerine kavuşması için onlara destek oluyor. 

“Gençlerimiz Sultangazimizin göğsünü kabartıyor”

SEDA’nın aldığı başarılarla ilçeyi gururlandırdığını belirten Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun “ SEDA, Her geçen gün artan başarı grafiğiyle dikkatleri daha da üzerine çekiyor. Yavrularımızın başarısı bizleri de gururlandırıyoruz. Daha çok gencimize ulaşmak için SEDA şubelerimizin sayısını artırıyoruz. Sezai Karakoç Gençlik, Spor ve Engelliler Merkezi’nde açtığımız 6. şube ile daha çok gencimizin hayallerine kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız şubelerimizin sayısını daha da artırarak daha çok gencimize ulaşmak” dedi. 

Kişiye Özel Başarı Programı

Deneyimli kadrosuyla hizmet veren SEDA; Öğrencilerle yakından ilgilenerek kişiye özel başarı programları hazırlanırken, aileler de sürece dahil ediliyor. Eğitmenler; öğrenmenin bir amaçtan ziyade bir süreç olduğu bilinciyle hareket ederek zamanı en kaliteli şekilde kullanılarak eksikliklerin giderilmesine yardımcı oluyor. Rehber öğretmenler, öğrencilerin stresini doğru yöneterek onlara moral motivasyon sağlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2024, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER