Başkan Abdurrahman Dursun’dan maaşlara % 49 zam! 

Sultangazi Belediyesi ile HAK-İŞ’e bağlı Hizmet İş ve Öz Güven-Sen Sendikaları arasında gerçekleşen toplu iş sözleşmesinde imzalar atıldı. Törende Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Sultangazi Belediyesi Personel Anonim Şirketi(SUGAŞ) bünyesindeki işçilere sosyal haklarını iyileştirmek ile birlikte maaşlara toplamda yüzde 49,25’lik bir zam yapıldığını belirtti. 

Başkan Abdurrahman Dursun’dan maaşlara % 49 zam! 

Sultangazi Belediyesi Personel Anonim Şirketi (SUGAŞ) ile HAK-İŞ’e bağlı Hizmet İş ve Öz Güven-Sen Sendikaları arasında imzalar atıldı. Sultangazi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen toplu iş sözleşmesine Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, SUGAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Durmuş, Miksen Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı, Hizmet İş 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Canpolat, Öz Güven-sen Genel Sekreteri Hasan Koç ve sendika işçileri katıldı.

Yüzde 49,25 Zam
Çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü belirten Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun; “Ocak ayı maşınızı zamlı olarak yüzde 49,25 ile alacaksınız, hayırlı uğurlu olsun! Bu süreçteki çalışmalarımızı elimizdeki imkanların en iyisi olacak şekilde yürüttük. Sultangazi Belediyesi olarak çalışma arkadaşlarımızın yanındayız, bu şehri birlikte yönetiyoruz. Sizlerin de desteğiyle Sultangazi’de daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz.” dedi. 

“Bu şehre hep birlikte hizmet ediyoruz”
Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun; “Şehrin gelişmesi için cadde ve sokaklarımızın yenilenmesine ve ilçemizin modern bir görünüme kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Şehrin huzurlu ve güvenli olması için ekip arkadaşlarımızla ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Bizim için en önemlisi komşularımızın daha rahat ve konforlu bir şehirde yaşaması. Tüm bunları hep birlikte yapıyoruz. Bu şehre sizlerin de en az bizler kadar sahip çıkması gerekir. Yaklaşık 1800 çalışanımızla bu şehre hizmet veriyoruz. Hangi işi yapıyorsak yapalım; herkesin işini en iyi şekilde yapması için gayret etmesi ve emek vermesi gerekir. İşinizi özveriyle yaptığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2024, 16:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslı
Aslı - 6 ay Önce

İş arıyorum ve belediye mülakatını geçtğiz halde çağrılmadık aylarca bekletildim k ndim gidip sorana kadar kolay gelsin

SIRADAKİ HABER