Gökhan Özgür'den bayram mesajı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Özgür inşaat ve gayrimenkul yönetim kurulu başkanı Gökhan Özgür, Ramazan Bayramı'nın başlaması nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı

Gökhan Özgür'den bayram mesajı

Özgür, yayınladığı mesajında Ramazan ayının manevi atmosferi ve bayramın getirdiği sevinç ve mutluluğun tüm insanların kalplerini doldurduğunu belirterek "Ramazan ayı boyunca oruç tutarak manevi değerlerimize daha da yakınlaştık. Bayramın gelmesiyle birlikte sevdiklerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günlerin birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızı daha da güçlendirmesini diliyorum ve bu vesile ile  tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerim ile kutluyorum dedi.

Ayrıca, mesajında toplum olarak birbirimize daha fazla sahip çıkma ve yardımlaşma duygusunu hatırlatan Özgür, "Bu bayramda da birbirimizi yalnız bırakmayalım, ihtiyaç sahibi olanlara yardım eli uzatalım. Sevgi, saygı, hoşgörü ve barış dolu bir bayram geçirmemiz dileğiyle herkesin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2023, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER