Başkan Hasan Hüsnü Güner'e vatandaşlardan yogun ilgi

Millet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Hasan Hüsnü Güner, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ziyareti sonrasında geldiği Fatih’te büyük bir kalabalık ve sevgiyle karşılandı.

Başkan Hasan Hüsnü Güner'e vatandaşlardan yogun ilgi

“İstanbul halkı, daha önce denediği siyasi partilerin bu şehri nasıl yönettiklerini ve bu şehre nasıl ihanet ettiklerini gayet iyi gördü. Artık üçüncü bir seçenek arayan İstanbul için adeta bir işaret fişeği yakarak yola çıkıyoruz. Şuanda bizlerin de medyada gördüğümüz anket sonuçlarına göre %1,5 ile % 1,8 arasında bir oy oranı ile gösteriliyoruz. Sahada daha fazla bulunmaya devam ettikçe seçime doğru çok daha iyi bir oy oranı ile sandıktan çıkacağız. İstanbul halkının özlediği ve beklediği dürüst ve şeffaf belediyeciliği ancak Millet Partisi’nin temiz ve liyakatli kadroları gerçekleştirebilir” ifadeleriyle halka seslenen Sayın Güner, iddialı bir kadro hareketi ile seçime hazırlandıklarını söyledi. 

Konuşmasının akabinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak çeşitli sektörlerdeki esnafların sorunlarını dinledi ve esnafların Büyükşehir Belediyesi’nden isteklerini not aldı. 
Daha sonra Şehremini meydanına geçen Hasan Güner, orada da vatandaşlarla sohbet ederek projelerini anlattı.


Hasan Hüsnü GÜNER Kimdir?

1986 yılında Tekirdağ ilinin Malkara ilçesinde doğdu.
Aslen, günümüzde Makedonya sınırlarında kalan Balkanların en eski ve büyük Türk şehri olan Üsküp göçmeni bir aileye mensuptur. 
İlk ve ortaöğretimini Tekirdağ’da, lisans eğitimini de Konya’da alarak, Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği`nden mezun olmuş ve sonra İstanbul’a yerleşerek meslek hayatına başlamıştır. 
2015 yılından 2022 yılına kadar Türkiye’nin köklü eğitim markalarında üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. 
Yine, 2015 yılından bu yana tecrübesiyle eğitim kurumlarına danışmanlık hizmeti vermektedir.
2022 yılından itibaren kendi kurumları ile eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir. 
Hasan Güner, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2024, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halit çok
Halit çok - 2 ay Önce

Değişim herzman şarttır degişime giden yolda mutluluk saklıdır her değişim yeni bir başlangıçtır değişim.varsa ümut vardır varolsun milletin yeni milliyet partisi hasan hüsnü Güner yaninndayız.

Halit cok
Halit cok - 2 ay Önce

Millet partisi

SIRADAKİ HABER